در حال بارگذاری ...
روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی اعلام کرد

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها مشخص شد.

به گزارش ایران تئاتر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و همچنین تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد.

«شکوفه‌های گیلاس»

نمایش «شکوفه‌های گیلاس» به کارگردانی سیدمحمد مساوات که از 30 تیرماه اجرای خود را در تالار اصلی با ظرفیت 579 تماشاگر و قیمت بلیت 120 هزار تومان آغاز کرده است تا به امروز با مجموعه 15 اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) و میزبانی از 6 هزار و 832 تماشاگر به فروشی معادل 746 میلیون و 880 هزار تومان دست پیداکرده است.

«آلنده نازنین»

نمایش «آلنده نازنین» به کارگردانی محمد برهمنی که از روز 17 تیرماه ماه در تالار چهارسو با ظرفیت 132 نفر آغاز کرده تا امروز با مجموع 26 اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) 3 هزار و 338 تماشاگر و 248 میلیون و 320 هزار تومان فروش داشته است.

«تب»

نمایش «تب» به کارگردانی رؤیا کاکاخانی نیز که از روز 24 تیرماه اجرای خود را در تالار قشقایی با ظرفیت 96 نفر آغاز کرده تاکنون (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) 21 نوبت اجرا و میزبانی از یک هزار و 90 تماشاگر به فروشی معادل 61 میلیون 313 هزار تومان دست پیداکرده است.

«الکترا»

نمایش «الکترا» به کارگردانی فرزاد امینی که از روز جمعه هفتم مردادماه در تالار سایه با ظرفیت 72 نفر و قیمت بلیت 60 هزار تومان روی صحنه رفت با 9 اجرا، 438 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل 24 میلیون و 504 هزار تومان هزار تومان رسیده است.

«جانور»

نمایش «جانور» به کارگردانی کیانوش ایازی که از روز 21 مرداد در کارگاه نمایش با ظرفیت 26 نفر و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه رفته بود با مجموع یک اجرا (احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) و 25 تماشاگر یک‌میلیون و 250 هزار تومان فروش داشته است.

«پایین گذر سقاخانه»

نمایش «پایین گذر سقاخانه» به کارگردانی رضا بهرامی هم که از بیستم مردادماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت 236 نفر روی صحنه رفته است (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) دو نوبت اجرا و 185 تماشاگر به فروشی 7 میلیون و 534 هزار تومان دست پیداکرده است.

«غول نخودفرنگی»

نمایش «غول نخودفرنگی» به کارگردانی حسین فدایی‌حسین هم که از روز 9 تیرماه با قیمت بلیت 30 هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت، تاکنون با مجموع 24 اجرا و 3 هزار و 62 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل 70 میلیون و 800 هزار تومان دست‌یافته است.

«پنگوئن‌ها»

نمایش «پنگوئن‌ها» به کارگردانی زیبا برجی‌فلاح نیز که از روز جمعه دهم تیرماه اجرای خود را با قیمت 30 هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفته، تاکنون با مجموع 25 اجرا و 3 هزار و 6 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل 66 میلیون و 614 هزار تومان دست پیداکرده است.
مطالب مرتبط

توسط روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی اعلام شد

آمار هفتگی فروش و تماشاگران  نمایش‌های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج  و تالار هنر
توسط روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی اعلام شد

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا روز جمعه هجدهم شهریور ماه 1401 به تفکیک اجراها مشخص شد.

|

از سوی روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی

آمار هفتگی فروش و تماشاگران تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد
از سوی روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی

آمار هفتگی فروش و تماشاگران تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد

آمار هفتگیِ فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاترشهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد.

|

مژگان وکیلی خبر داد

گسترش ارتباطات هنری اداره‌کل هنرهای نمایشی با کشورهای همسایه
مژگان وکیلی خبر داد

گسترش ارتباطات هنری اداره‌کل هنرهای نمایشی با کشورهای همسایه

مژگان وکیلی، در حاشیه اجرای نمایش «درفش کاویانی» از کشور تاجیکستان در تماشاخانه سنگلج، تاکید کرد اداره‌کل هنرهای نمایشی در حال برنامه‌ریزی برای گسترش ارتباطات و تعاملات فرهنگی هنری با کشورهای همسایه است.

|

تئاتر شهر از 31 شهریور تا 6 مهر تعطیل است

تئاتر شهر از 31 شهریور تا 6 مهر تعطیل است

مدیریت تئاتر شهر با تشکر از گروه‌های نمایشی و تماشاگران که در روزهای گذشته، چراغ این مجموعه را روشن نگه داشته بودند، اعلام کرد از امروز (پنجشنبه 31 شهریور) تا سه‌شنبه پنجم مهر، میزبان هیچ اجرایی نخواهد بود.

|

دو اداره کل هنرهای نمایشی، رادیو و تئاتر را پیوند زدند

دو اداره کل هنرهای نمایشی، رادیو و تئاتر را پیوند زدند

در دیدار کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی و محسن سوهانی، مدیرکل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش تفاهم‌نامه‌ای مبنی بر گسترش و تولید برنامه‌های تئاتر‌محور و اختصاص استودیویی برای رادیو نمایش در مجموعه تئاتر شهر امضا شد. همچنین قرار شد یک روز از هفته در مجموعه قدیمی تئاتر ...

|

نظرات کاربران