در حال بارگذاری ...
اقدام جالب گروه تولید نمایش «سانست بلوار»

بلیت‌های ارزان برای طبقه ضعیف اجتماعی

گروه تولید نمایش موزیکال «سانست بلوار»، پنج هزار بلیت ارزان را در دسترس جوانان، کارگران و طبقه فرودست انگلستان قرار داد تا به تماشای این اثر اجرایی بنشینند.

به گزارش ایران تئاتر، جیمی لوید، کارگردان نمایش موزیکال «سانست بلوار»، تعهد خود نسبت به قابلیت دیدن تئاتر برای همگان را انجام داد و پنج هزار بلیت 20 پوندی را برای تماشای این اثر برای گروه سنی زیر 30 سال، کارگردان و مردمی که از حمایت اجتماعی دولت برخوردار هستند، اختصاص داد.

این بلیت‌ها برای اجراهای مختلف «سانست بلوار» است که از روز بیست و یکم سپتامبر (30 شهریور) تا ششم ژانویه (16 دی)  در سالن تئاتر ساووی در وست اند لندن روی صحنه خواهد رفت.

میانگین قیمت بلیت در وست اند برای یک نمایش پرهزینه، 141 پوند است.

این ابتکار از طریق مشارکت با گروه تئاتر امبَسدور و مایکل هریسون برای موزیکال‌های لوید وبر هریسون امکان پذیر شده است.

نمایشنامه اندرو لوید وبر بر مبنای فیلم مشهور «سانست بلوار»، ساخته بیلی وایلدر نوشته شده است که در سال 1950 اکران شد. «سانست بلوار»، داستان نورما دزموند، ستاره رو به افول سینمای صامت هالیوود است که می‌خواهد بازگشت پیروزمندانه‌ای به صحنه داشته باشد که با نویسنده‌ سخت‌گیر، جو گیلیس ملاقات می‌کند و ...

نیکول شرزینگر در  اقتباس اندرو لوید وبر از «سانست بلوار» در وست اند لندن روی صحنه خواهد رفت. جیمی لوید «سانست بلوار» را کارگردانی می‌کند که اخیرا «خانه عروسکِ» هنریک ایبسن را  در برادوی روی صحنه برده بود.

منبع: واتس آن استیج
مطالب مرتبط

معرفی بازیگر نقش نورما دزموند در نمایش «سانست بلوار»

نیکول شرزینگر جا پای گلوریا سوانسون می‌گذارد
معرفی بازیگر نقش نورما دزموند در نمایش «سانست بلوار»

نیکول شرزینگر جا پای گلوریا سوانسون می‌گذارد

جیمی لوید، نمایش «سانست بلوار» را براساس فیلم مشهوری با همین نام از بیلی وایلدر، با بازی نیکول شرزینگر در نقش نورما دزموند، در روزهای پایانی تابستان امسال در وست اند لندن روی صحنه خواهد برد.

|

در «وست اند» لندن روی صحنه خواهد رفت

«شاه لیر» به روایت کنت برانا
در «وست اند» لندن روی صحنه خواهد رفت

«شاه لیر» به روایت کنت برانا

کنت برانا، بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر، که تاکنون بسیاری از آثار شکسپیر را روی صحنه و در عرصه تصویر کارگردانی کرده است، پاییز امسال، تراژدی «شاه لیر» را در سالن وایندهم در «وست اند» لندن روی صحنه خواهد آورد.

|

نظرات کاربران