در حال بارگذاری ...

نمایش‌های بهاری تماشاخانه ایرانشهر اعلام شد

تماشاخانه‌ ایرانشهر با ۴ نمایش تازه فصل بهار را آغاز می‌کند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی تماشاخانه‌ ایرانشهر، تماشاخانه‌ ایرانشهر با میزبانی از نمایش‌های «آگنیتاژ»، «اسب قاتلین»، «طلوع خونین» و «روز/مَرگی» پذیرای مخاطبان تئاتر در آغاز فصل بهار خواهد بود. 

نمایش «آگنیتاژ» نوشته‌ رسول حق‌جو و به کارگردانی حسین کارگر و با بازی دیبا زاهدی، عبدالرضا نصاری، صدرا سبحانیان از ۱۹ فروردین ساعت ۲۱:۱۵ در سالن استاد سمندریان این تماشاخانه به صحنه می‌رود.

همچنین نمایش «اسب قاتلین» نوشته‌ رضا گشتاسب و به کارگردانی محمدهادی هاشم زاده از ۱۹ فروردین ساعت ۱۹ در سالن استاد سمندریان اجراهای خود را آغاز می‌کند.

گفتنی است بازیگران نمایش «اسب قاتلین» عبارت اند از: مریم شکری، امیر خواجه میرکی پور، فرزاد پریدار، امید ‌رهبر، ایمان زارع، محمدحسین نعمتی، ندا محمدیان، محمدابراهیم جنتی، نازنین ترنگ، زهرا اکبری و علیرضا اصلاحی. 

بر اساس این خبر، سالن استاد ناظرزاده‌‌کرمانی نیز از ۱۹ فروردین ماه ساعت ۱۹ میزبان نمایش «روز/مرگی» به کارگردانی مشترک شیماه خاسب و امیرسپهر تقی لو، با بازی مهران نائل، جوانه دلشاد و فرزین محدث خواهد بود. 

این نمایش بر اساس نمایشنامه‌ توتو نوشته‌ آنیس‌بس و ترجمه‎ راحله فاضلی اجرا می‌شود. 

نمایش «طلوع خونین» به نویسندگی و کارگردانی مسعود طیبی دیگر نمایش سالن ناظرزاده است که از ۲۰ فروردین ساعت ۲۱ به صحنه می‌رود. 

گفتنی است علیرضا ‌جلالی‌تبار، آرام ‌نیک ‌بین، صدف ‌بهشتی، علی ‌یعقوبی، کیوان ‌بهرامی، محمدجواد ‌بهروز، یگانه محمدی، نیکی نیکخواه، دیاکو افسر، محمدجواد ‌شیخ، سارا ‌رحمان ‌پور، نیوشا ‌جندقیان، هوتن ‌میرزائی، صدرا عالیجاه، علی کاظمی، حسام ‌قانونی بازی‌گران نمایش «طلوع خونین» هستند. 
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با احسان ملکی، کارگردان «ما هم مردمی بودیم»

اجرایی سوررئال از متنی رئالیستی در فضایی هندسی
گفت‌وگو با احسان ملکی، کارگردان «ما هم مردمی بودیم»

اجرایی سوررئال از متنی رئالیستی در فضایی هندسی

احسان ملکی، کارگردان نمایش «ماهم مردمی بودیم» که پس از جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است، می‌گوید دکور ما در فضایی هندسی شکل گرفته است و با توجه به اینکه طراح صحنه، دکور را هندسی دیده بود، من نیز به عنوان کارگردان در کنار متن رئالیستی و حتی ...

|

یادداشتی بر نمایش «همکارها» به کارگردانی پریسا محمدی

متنی تأثیرگذار و اجرایی درخور تفکر
یادداشتی بر نمایش «همکارها» به کارگردانی پریسا محمدی

متنی تأثیرگذار و اجرایی درخور تفکر

عباس شاه‌محمدزاده: جان هاج، فیلمنامه‌نویس و نمایشنامه‌نویس اسکاتلندی، اولین نمایشنامه خود را با عنوان «همکارها» از فیلمی اقتباس می‌کند که این فیلم هرگز ساخته نمی‌شود و اسمی از آن به ...

|

چهار نمایش تازه در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه می‌آیند

چهار نمایش تازه در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه می‌آیند

چهار نمایش «توافق‌نامه» به کارگردانی کوروش سلیمانی، «خانم آقای جورج کلونی» به کارگردانی مونا صوفی، «بهار پراگ» به کارگردانی آرش سنجابی و «همکارها» به کارگردانی پریسا محمدی‌آذر و دی‌ سال جاری در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه خواهند رفت. 

|

«همکارها» در ایرانشهر روی صحنه می‌رود

«همکارها» در ایرانشهر روی صحنه می‌رود

نمایش «همکارها»، به نویسندگی جان هاج و ترجمه معین محب علیان، با کارگردانی پریسا محمدی، از 22 آذر در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر، روی صحنه خواهد رفت.

|

نظرات کاربران