در حال بارگذاری ...
 • اصفهان برای جشنواره فصلی تئاتر فراخوان داد

  تالار هنر مردادماه میزبان فصل تئاتر می شود

  به گزارش روابط عمومی تالار هنر، تالار هنر با هدف حمایت از هنرمندان و فعالین عرصه هنرهای نمایشی، امکان حضور و استفاده ی بهتر و بیشتر از تجربه و دانش هنرمندان، کارشناسان و گروه های فعال تئاتری و کشف استعداد و ارتقاء سطح فعالیت نمایشی در شهر اصفهان جشنواره های فصلی تاتر برگزار می کند.

  به گزارش ایران تئاتر، حمید رضا مکارمی  مدیر تالار هنر در این خصوص گفت: این جشنواره با هدف تقویت و ارتقاء فرهنگ عمومی شهروندان شهر اصفهان به کمک هنرهای نمایشی در فصل تابستان در دو بخش نمایش های بیرونی -  محیطی،    نمایش های کوتاه برگزار می شود.

   

  مکارمی تصریح کرد:  موضوعات جشنواره شامل ؛ مضامین حقوق شهری، هویت و کرامات انسانی، تحکیم نهاد خانواده، فرهنگ همسایگی و آپارتمان نشینی، فرهنگ عفاف و پاکدامنی، مشارکت عمومی در زندگی شهری، تشکل های مردمی و نقش آن در فرهنگ شهری، نشاط و شادی و طراوت در زندگی شهری و خانوادگی.

   

  در فراخوان این جشنواره فصلی تئاتر آمده است ، مضامین مربوط به دفاع مقدس و فرهنگی ایثار، تکریم خانواده شهدا و معرفی شهدای اصفهان، معرفی مفاخر و نخبگان شهر اصفهان، موضوعات مرتبط با شهر اصفهان (تاریخ و ابنیه تاریخی، زاینده رود، جذب گردشگران و گردشگری و ...) هستند.

   

  آخرین مهلت ارسال آثار در بخش نمایش های بیرونی محیطی یکم مرداد ماه،  و ارسال نمایشنامه هفتم مرداد اعلام شده است.

   

  علاقمندان جهت ارسال آثار و شرکت در جشنواره می توانند به دبیرخانه جشنواره تالار هنر  اصفهان واقع در میدان لاله مراجعه و یا با شماره تلفن 35660881 مراجعه فرمایند.

   

  شایان ذکر است این برنامه به صورت فصلی برگزار می شود.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران