در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • دیدار جداگانه مسئولین ارشد تئاتر کشور با هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان

  شهرام کرمی: اصفهان در حوزه تئاتر از شهرهای پیشتاز و صاحب نام کشور است

  اعضاء هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان طی سفری به تهران،در دیداری جداگانه با شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی و حمید نیلی مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی کشورگفتگو کردند.

  به گزارش ایران تئاتر از اصفهان، در  نشست با شهرام کرمی  ابتدا هر کدام از اعضاء شورای انجمن نمایش با  بیان مطالبی معضلات اساسی حوزه نمایش استان اصفهان را با مدیر کل در میان  گذاشتند .

  شهرام کرمی با بیان این مطلب که اصفهان در حوزه تئاتر از شهرهای پیشتاز و صاحب نام  کشور است، فاصله ایجاد شده و عدم ارتباط بین مرکز و اصفهان را باعث بوجود آمدن برخی از کاستی‌ها دانست و از شورای جدید انجمن نمایش اصفهان خواست با ارتباط بیشتر با مرکز، بتوانند گامی اساسی در حل مشکلات تئاتر اصفهان بردارند.
   در ادامه، الوند مدیر هماهنگی تئاتر استان‌ها با دعوت شهرام کرمی در این نشست حاضر شد تا در جریان دغدغه‌های مشترک طرفین قرار گیرد.  

   اعضاء هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان   همچنین به دیدار مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی کشور رفتند.

  حمید نیلی ضمن خوش آمد گویی به اعضا، به بحث و بررسی در رابطه با مشکلات و مسائل مربوط به حوزه هنرهای نمایشی استان اصفهان پرداخت که محورهای این گفتگو عبارت بودند از:
  1_ مسائل مالی مربوط به حوزه تئاتر استان اصفهان
  2_مشکلات و دغدغه‌های مربوط به کمبود پلاتوهای تمرین و سالن‌های اجرا جهت استفاده گروههای نمایشی
  3_بحث و برسی در مورد راهکارهایی جهت افزایش تولیدات انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان
  4_بحث و برسی پیرامون چگونگی ایجاد ارتباط بیشتر و سازنده تر بین انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان و انجمن هنرهای نمایشیکشور
  5_گفتگو در رابطه با تامین منابع آموزشی شامل کتاب و فیلم تئاترهای مربوط به اجراهای هنرمندان کشور
  6_گفتگو پیرامون دغدغه‌های مشترک بین اعضاء هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان و مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی کشور

  حمید نیلی مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی کشور بعد از شنیدن  صحبت‌های هر کدام از اعضاء انجمن نمایش استان اصفهان به تفصیل  مسائل مطرح شده را مورد برسی قرار داد.

  نیلی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت ثبت رویدادهای تئاتر استان اصفهان در پورتال سایت ایران تئاتر، وضعیت فعلی پورتال اصفهان را نسبت به گذشته بسیار مطلوب ارزیابی کرد.

  در پایان این جلسه مقرر شد با انجام هماهنگی های لازم مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی کشور ضمن سفر به اصفهان از نزدیک با هنرمندان حوزه نمایش این استان دیدار و گفتگو کنند.         
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر