در حال بارگذاری ...
با حضور مسئولان و هنرمندان

آیین رونمایی از کتاب «شب سوئیت» در محمودآباد برگزار شد

به همت موسسه فرهنگی هنری آوای جانان دلشدگان و با حمایت و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد و حوزه هنری مازندران، آیین رونمایی از کتاب مجموعه نمایشنامه «شب سوییت» نوشته حامد مربوط صادق برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران، آیین رونمایی از کتاب مجموعه نمایشنامه «شب سوئیت» به نویسندگی حامد مربوط صادق با حضور علیرضا پاک‌بین معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان مازندران و جمعی از هنرمندان هنرهای‌نمایشی محمودآباد، نور و آمل و مدیران انجمن‌های هنری و پیشکسوتان در سالن غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد برگزار شد.
علیرضا پاک‌بین معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری مازندران طی سخنرانی کوتاهی در این برنامه به قابلیت‌ها و پتانسیل‌های هنری و هنرمندان محمودآباد اشاره کرد و گفت: این شهرستان به‌رغم اینکه در ظاهر منطقه کوچکی است اما فعالیت‌های فرهنگی بسیار و هنرمندان پویا و نامداری دارد.
وی با اشاره به سیاست تمرکززدایی حوزه هنری مازندران افزود: این مرکز علی‌رغم استقرار در مرکز استان و نداشتن دفاتر شهرستانی، به دنبال اجرای برنامه‌های متنوع هنری و فعالیت در سراسر استان جهت جذب حداکثری پتانسیل هنری و ایجاد جریان سازنده فرهنگی در عرصه هنر انقلابی و هنر متعهد است.

پاک‌بین در پایان گفت: اخیراً در حوزه هنری مازندران (و در بخش نمایش) علاوه بر کتاب «شب سوئیت» از کتاب‌های نمایش خلاق سرکار خانم عاطفه قاسمی و رسول ترک نوشته علی عظیمی نیز رونمایی شد.
حامد مربوط صادق (فارغ‌التحصیل رشته عکاسی و فیلم‌سازی، نویسنده، کارگردان و سرپرست گروه نمایشی وازیک محمودآباد و رییس هیئت‌مدیره انجمن هنرهای نمایشی مازندران) نیز پیش از آیین رونمایی ضمن قدردانی از حوزه هنری، جشنواره گلدسته‌ها را فرصتی برای تولید متون نمایشی و حمایت از فعالان و هنرمندان علاقه‌مند به نویسندگی عنوان کرد و گفت: این جریان برای کسانی که از مراکز فرهنگی هنری متمرکز در استان یا کشور دور هستند، فرصت عادلانه‌ای ایجاد می‌کند.
مطالب مرتبط

مدیرکل هنرهای نمایشی در حاشیه جشنواره تئاتر سمنان مطرح کرد

کاظم نظری: حضور تماشاگران ثروت اصلی هنر نمایش است
مدیرکل هنرهای نمایشی در حاشیه جشنواره تئاتر سمنان مطرح کرد

کاظم نظری: حضور تماشاگران ثروت اصلی هنر نمایش است

کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی که به همراه اسرافیل فرج‌اللهی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور برای حضور در سی و سومین جشنواره تئاتر استان سمنان به شاهرود سفر کرده بود می‌گوید: با حضور در جشنواره استانی از دیدن این همه اشتیاق لذت بردم، حضور مخاطبین که ثروت اصلی هر نمایش ...

|

مسئول هماهنگی امور استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی مطرح کرد

حسن رونده: چلچراغ جشنواره‌های تئاتر استانی امروز روشن می‌شود
مسئول هماهنگی امور استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی مطرح کرد

حسن رونده: چلچراغ جشنواره‌های تئاتر استانی امروز روشن می‌شود

مسئول هماهنگی امور استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی می‌گوید استان‌های سمنان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری سرچراغ جشنواره‌های استانی در سال 1401 هستند و با توجه به مشکلات و شرایط موجود، استقبال و حضور هنرمندان در جشنواره تئاتر استانی قابل توجه است.

|

نظرات کاربران