در حال بارگذاری ...
با نمایش‌نامه اندرو لوید وبر روی صحنه می‌رود

بازگشت به «سانست بلوار» در برادوی

فهرست کامل بازیگران نمایش موزیکال «سانست بلوار» که بر اساس فیلم ماندگار و بنام بیلی وایلدر در سالن تئاتر آیزنهاور برادوی روی صحنه می‌‎رود، اعلام شد.

به گزارش ایران تئاتر، سَمی کنولد کارگردانی نمایش موزیکال «سانست بلوار» را بر اساس نمایشنامه اندرو لوید وبر برعهده خواهد داشت.

نمایشنامه اندرو لوید وبر بر مبنای فیلم مشهور بیلی وایلدر، «سانست بلوار» با بازی گلوریا سوانسون و ویلیام هولدن که در سال 1950 اکران شد، نوشته شده است.

این نمایش را مرکز کندی تولید می‌کند و استفانی جی.بلاک، بازیگر برنده تونی ایفاگر نقش اصلی «سانست بلوار» خواهد بود. «سانست بلوار» از  اول تا هشتم ماه فوریه در سالن تئاتر  آیزنهاور روی صحنه اجرا می‌شود.                                                                                  

نقش نورما دزموند را استفانی جی.بلاک ایفا می‌کند و ستاره عرصه اپرا، ناتان گان نقش مکس فن‌مایرلینگ را  اجرا خواهد کرد.

                                                                                            

«سانست بلوار» بر اساس فیلم بیلی وایلدر در سال 1950 به همین نام، نوشته شده و داستان آن به نورما دزموند، ستاره رو به افول سینمای صامت هالیوود می‌پردازد که در حال برنامه‌ریزی بازگشت پیروزمندانه‌ای به صحنه است که با نویسنده‌ سخت‌گیر جو گیلیس ملاقات می‌کند. اقتباس موزیکال لوید وبر  پیش از این در سال 1993 در وست اند لندن به نمایش درآمد. در آن اجرا گلن کلوز ایفاگر نقش نورما دزموند بود.

منبع:پلی بیل
مطالب مرتبط

معرفی بازیگر نقش نورما دزموند در نمایش «سانست بلوار»

نیکول شرزینگر جا پای گلوریا سوانسون می‌گذارد
معرفی بازیگر نقش نورما دزموند در نمایش «سانست بلوار»

نیکول شرزینگر جا پای گلوریا سوانسون می‌گذارد

جیمی لوید، نمایش «سانست بلوار» را براساس فیلم مشهوری با همین نام از بیلی وایلدر، با بازی نیکول شرزینگر در نقش نورما دزموند، در روزهای پایانی تابستان امسال در وست اند لندن روی صحنه خواهد برد.

|

اجرای نمایش «خدای کشتار» در «آف برادوی»

مشهورترین نمایشنامه یاسمینا رضا به نیویورک بازگشت
اجرای نمایش «خدای کشتار» در «آف برادوی»

مشهورترین نمایشنامه یاسمینا رضا به نیویورک بازگشت

«خدای کشتار» به نویسندگی یاسمینا رضا که یکی از مشهورترین نمایش‌های برادوی در دو دهه اخیر بوده است و 14 سال پیش، 476 اجرا داشت، بار دیگر به صحنه تئاتر نیویورک بازگشته است.

|

نظرات کاربران