در حال بارگذاری ...
 • با حضور هشت گروه نمایشی

  چهارمین جشنواره نمایشنامه خوانی مقاومت دزفول آغاز به کار کرد

  با حضور هشت گروه نمایشی از شهرستان دزفول، چهارمین جشنواره نمایشنامه خوانی مقاومت دزفول در سالن شماره دو مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول آغاز به کار کرد.

  به گزارش ایران تئاتر از خوزستان، چهارمین جشنواره نمایشنامه خوانی مقاومت دزفول با حضور هشت گروه نمایشی از شهرستان دزفول از پنج شنبه 9 الی یکشنبه 12خردادماه 1398 در سالن شماره دو مجتمع فرهنگی سینمایی شهرستان دزفول آغاز به کار کرد.

  طبق جدول جشنواره روز پنج شنبه 9 خردادماه 98 از ساعت 22 نمایشنامه «م.ر.گ» به کارگردانی اسماعیل نورآبادی کاری از گروه تئاتر آوان آرت و از ساعت 23 نمایشنامه «هرگز کسی این گونه فجیع به کشتن خویش بر نخواست» به کارگردانی مشترک حسین مرادی برزگرزاده و علی بیدلی کاری از گروه تئاتر هدی خوانده می شود.

  روز جمعه 10 خردادماه 98 و از ساعت 22 نمایشنامه «امواج خروشان یک رادیو» به کارگردانی ندا درآمد کاری از گروه تئاتر هدی و ساعت 23 نمایشنامه «عاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» به کارگردانی حمید کوچک کوتیانی کاری از گروه تئاتر نقطه و از ساعت 24 نمایشنامه «خنک مثل صبح» به کارگردانی محمدرضا خردمند کاری از حوزه هنری انقلاب اسلامی دفتر دزفول در سالن شماره دو مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول خوانش می شود.

  در روز شنبه 11 خردادماه و روز پایانی اجراهای چهارمین جشنواره نمایشنامه خوانی مقاومت دزفول، از ساعت 22 نمایشنامه «در پس شب های تار» به کارگردانی امیر خردمند کاری از گروه تئاتر ستاره و از ساعت 23 نمایشنامه «شب، آویزان سکوت» به کارگردانی عصمت کریمی فر کاری از گروه تئاتر قاب کوچک نمایشنامه خوانی می شوند.

  آئین اختتامیه چهارمین جشنواره نمایشنامه خوانی مقاومت دزفول روز یکشنبه 12 خردادماه 1398 ساعت 22 در سالن شماره دو مجتمع فرهنگی سینمایی شهرستان دزفول برگزار می شود.

   

  چهارمین جشنواره نمایشنامه خوانی مقاومت دزفول با شعار «صحنه، تماشاگه مقاومت» از 9 الی 12 خردادماه 1398 به دبیری نادر سعادتی فرد در شهرستان دزفول در حال برگزاری است.

   
  مطالب مرتبط

  از سوی دبیرخانه اعلام شد

برنامه های اولین روز سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی
  از سوی دبیرخانه اعلام شد

  برنامه های اولین روز سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی

  در اولین روز برگزاری سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی، پنج تئاتر میدانی و مجلس تعزیه در پایانه مرزی چذابه و یادمان شهدای گمنام اندیمشک اجرا می شوند.

  |

  در آستانه روز ملی هنرهای نمایشی

مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران به خوزستان سفر می‌کند
  در آستانه روز ملی هنرهای نمایشی

  مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران به خوزستان سفر می‌کند

  به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی و به منظور حضور در جشنواره «سومین همایش ملی تئاتر خیابانی راهیان نور – هنر دفاع»، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران به خوزستان سفر می کند.

  |

  نظرات کاربران