در حال بارگذاری ...

«لحظه‌ پیش از خداحافظی» به صحنه آمد

نمایش «لحظه‌ پیش از خداحافظی» به کارگردانی حامد اسماعیلی در خانه هنر دیوار روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «لحظه‌ پیش از خداحافظی» به نویسندگی پوپک رحیمی و کارگردانی حامد اسماعیلی از  امروز ساعت 19:30 در کافه خانه هنر دیوار روی صحنه می‌رود.

حسین نصاری، محمد مازندرانی، آیدا فیضی، ایمان یحیی‌پور، پری‌سا فصیح، علیرضا رشیدی‌جی، مریم کیان‌پیشه، مائده شهوازیان، علی رجب‌سعیدی، معین پورموسوی، ونوشه واحدی، حامد اسماعیلی و مریم باقرپور در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان نمایش «لحظه‌ پیش از خداحافظی» آمده است: «بین افرادی که هر کدوم به نحوی درگیر مسائل شخصی هستند، طی یک روز کامل در یک کافه تعاملاتی بوجود می‌آید؛  دکترهای بیمارستانی روبه‌روی کافه به این محل می‌آیند، خبرنگاری که قرار مصاحبه خودش را در کافه تنظیم ‌کند، روانشناسی که باتمام مشغله‌های کاری و شخصی درگیر ماجراهای خود هست و زوجی که درگیر اتفاقی خواهند شد. درنهایت این کافه‌دار و صاحب کافه روایتی از ماجرای زندگی خودش دارد

از دیگر عوامل این اثر می‌توان به مشاور هنری مسعود میرطاهری و دستیار کارگردان پریسا فصیح اشاره کرد.

علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت و تماشای این نمایش می‌توانند تا 23 تیرماه به سایت تیوال و یا گیشه خانه هنر دیوار به آدرس خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات‌اللهی (ویلا)، ابتدای خیابان جعفر شهری (سپند)، پلاک ٧٢ مراجعه کنند.
مطالب مرتبط

نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق
نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق

علیرضا نراقی: اجرا یک اندام است؛ شاید مقاوم و خوشتراش؛ شاید هم نخراشیده و معوج؛ گاه در سلامت و صلابت و اعتماد؛ گاه در بیماری، تزلزل و تردید. اما اندام، اندام است و البته پسند این اندام به سلامت و ...

|

بازیگران «لوپ» معرفی شدند

بازیگران «لوپ» معرفی شدند

نمایش «لوپ» به کارگردانی مهتاب وجدانی که برای اجرا در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آماده می‌شود، بازیگران خود را معرفی کرد.

|

نظرات کاربران