در حال بارگذاری ...
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

حیاتی نو در تئاتر استان‌ها

ایران تئاتر_میترا رضائی، در هفته‌ای که گذشت سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با درخشش بسیاری از هنرمندان شهرستانی به کار خود پایان داد. برگزاری حضوری این جشنواره و مواجهه با تماشاگرانی که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به تماشای آثار نشستند. روح تازه‌ای به کالبد خسته تئاتر شهرستان‌ها دمید و غبار یک سال دوری از صحنه را از چهره‌های عاشقشان زدود و با انرژی و حیاتی نو برای ساختن تئاتر به شهرهایشان بازگشتند.

در هفته گذشته، ترجمه آثار ریچارد فورمن شهیر توسط پژوهشگر شیرازی، افتتاح دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان چالدران، انتصاب هیأت داوران جشنواره نمایشنامه‌خوانی «رامان» سردشت، اعلام نمایش‌های صحنه‌ای پذیرفته شده در جشنواره فتح خرمشهر، ارسال 65 اثر و معرفی نامزدهای جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک، بهار ۱۴۰۰ آغار مجموعه تئاتر نصر شیراز، معرفی داوران جشنواره تئاتر پسامهر شیراز، برگزاری دومین همایش تئاتر خیابانی روستا در اسلامشهر، اعلام نتایج مرحله بازخوانی متون جشنواره تئاتر عربی خوزستان، برگزاری اولین جشنواره ملی نقالی کودکان شهرهای راه ابریشم ایران در سمنان، معرفی داوران جشنواره ملی خانوادگی شهر و‌شهروند شیراز، تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره زنده یاد واحدی زاده اردبیل و  نیاز فضای اختصاصی تئاتر در استهبان بخشی از اخبار مهم استانی را به خود اختصاص دادند. بی‌شک مطلبی که پیش روی شما است تمامی اقدامات انجام شده در استان‌ها را در بر نمی‌گیرد بلکه تنها نگاهی به بخشی از رویدادهای مهم است. پیشنهاد می‌کنیم مشروح اخبار را روزانه در درگاه‌های استانی بخوانید. 

 

ترجمه آثار ریچارد فورمن شهیر توسط پژوهشگر شیرازی

نمایشنامه‌های «نیچه! ای پسر بد» و «حالا که کمونیسم مرده است، من احساس پوچی می‌کنم» مهمترین آثار ریچارد فورمن نمایشنامه‌نویس و کارگردان پیشروی آمریکایی که توسط سعیدرضا خوش‌شانس نویسنده و پژوهشگر شیرازی به فارسی ترجمه شده است،  از سوی انتشارات بیدگل منتشر و روانه بازار کتاب ایران شد. به گزارش ایران‌تئاتر از فارس ،ریچارد فورمن نویسنده صاحب‌سبک آمریکایی که از مهمترین چهره‌های معاصر تئاتر آوانگارد آمریکا به شمار می‌آید. او در سال 19 37 در نیویوک به دنیا آمد و از سال 1963 به‌عنوان نمایشنامه‌نویس و کارگردانی برجسته در تئاتر آمریکا و جهان مطرح است.. هرچند که فورمن به عنوان یکی از درام‌نویسان و کارگردانان درخشان جریان تئاتر آوانگارد و تئاتر پست‌مدرنیستی در مطالعات تئاتر دانشگاهی ایران مطرح و شناخته‌شده است اما اولین بار است که یکی از مهم‌ترین آثار او به فارسی ترجمه می‌شود. سعیدرضا خوش‌شانس مترجم این کتاب، دانش‌آموخته ادبیات نمایشی و کارگردانی از دانشگاه هنر تهران است و تاکنون به عنوان نویسنده، نمایشنامه‌نویس، پژوهشگر، مترجم و دراماتورژ به فعالیت پرداخته است. مجموعه آثار ریچارد فورمن که از سوی نشر بیدگل متشر شده است ششمین کتاب این مترجم و نویسنده است.

 

افتتاح دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان چالدران

با حضور محمد باقر بابایی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، قصابزاده مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، سعید عطارد رئیس اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان چالدران و جمعی از هنرمندان، دفتر هنرهای نمایشی  شهرستان چالدران افتتاح شد. پس از سخنرانی مسئولان حاضر در مراسم حکم مسئولیت دفتر هنرهای نمایشی شهرستان چالدران  به حجت عظیمی  اهدا و دفتر انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان چالدران افتتاح شد .این اقدام بعد از سفر اعضا هیأت رئیسه انجمن هنر های نمایشی استان آذربایجان غربی  به شهرستان چالدران و بررسی های صورت گرفته در خصوص وضعیت هنرهای نمایشی شهرستان چالدران و هماهنگی‌های لازم با اداره کل فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی استان انجام گرفت.

 

انتصاب هیأت داوران جشنواره نمایشنامه‌خوانی «رامان» سردشت

از سوی دبیرخانه نخستین جشنواره نمایشنامه‌خوانی «رامان» شهرستان سردشت، رسول بانگین، امید خاک‌پور و‌ امین سیمین مرام به عنوان داوران این رویداد معرفی شدند. نخستین جشنواره نمایشنامه‌خوانی « رامان » شهرستان سردشت از ۲۸ الی ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ به دبیری محمد حمزه‌پور و با همکاری اداره‌ی فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان سردشت برگزار می‌گردد.

 

اعلام نمایش‌های صحنه‌ای پذیرفته شده در جشنواره فتح خرمشهر

با اعلام آرای هیئت داوران، اسامی نمایش های صحنه ای پذیرفته شده به بیست و سومین دوره جشنواره فتح خرمشهر اعلام شد. بر اساس اعلام دبیرخانه بیست و سومین دوره جشنواره فتح خرمشهر ، 7 نمایش صحنه‌ای از سوی هیئت داوران به بخش غیر رقابتی جشنواره (حمایت از تولیدات تئاتر منطقه آزاد اروند) راه یافتند. هیئت داوران  نمایش های صحنه ای بیست و سومین دوره جشنواره فتح خرمشهر افشین خورشید باختری، پیام لاریان و مرتضی شاکرم بودند. بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر از مورخ ۱۶ الی ۲۰ اسفند ماه ۹۹ در منطقه آزاد اروند (شهرستان های آبادان و خرمشهر ) برگزار خواهد شد.

 

معرفی نامزدهای جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک

از سوی هیئت داوران این دوره از جشنواره اسامی نامزدهای برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک که با رویکرد نمایشنامه نویسی برگزار می‌گردد بدون اولویت اعلام گردید. ۶۵ متن نمایشی به دبیرخانه بیست و ششمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک ارسال شده و مسئولیت انتخاب و داوری آثار این دوره از جشنواره را شهرام کرمی، لیلی عاج و مهدی آشوغ بر عهده دارند. بیست و ششمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک با رویکرد نمایشنامه نویسی به دبیری علی بازگیر در شهرستان اندیمشک در حال برگزاری است.

 

ارسال ۶۵ اثر به دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک

65 نمایشنامه از استان های تهران، بوشهر، همدان، فارس، البرز، قزوین، منطقه آزاد اروند، گیلان، لرستان، قم، کرمان خراسان رضوی، مرکزی، قزوین کرمانشاه و خوزستان به دبیرخانه جشنواره رسیده است. این دوره از جشنواره به صورت ویژه و به سبب رعایت شیوه نامه های ابلاغی ستاد ملی کرونا و حفظ  سلامت هنرمندان و مخاطبان تئاتر با رویکرد نمایشنامه نویسی برگزار می شود. با توجه به‌ موضوعات خاص این دوره از جشنواره که بیشتر در خصوص شهرستان اندیمشک و استان خوزستان بود، خوشبختانه استقبال خوبی از سوی نمایشنامه نویسان سراسر کشور از این جشنواره صورت پذیرفته است. بازگیر گفت: داوری این دوره از جشنواره را شهرام کرمی، لیلی عاج و مهدی آشوغ به عهده دارند. بیست و ششمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک با رویکرد نمایشنامه نویسی به دبیری علی بازگیر هفته پایانی بهمن ماه 1399 در شهرستان اندیمشک برگزار می‌شود.

 

بهار ۱۴۰۰ آغار مجموعه تئاتر نصر شیراز

پس از یکسال از کلنگ زنی پروژه مجموعه تئاتر نصر به مناسبت یکصدمین سالگرد تئاتر در شیراز ، و با توجه به پیشرفت قابل توجه این مجموعه فرهنگی و هنری، جمعی از هنرمندان تئاتر شیراز با همراهی رییس سازمان فرهنگی هنری و ورزشی شهرداری شیراز این پروژه بازدید کردند و در جریان پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفتند . در آستانه یکصدمین سال آغاز فعالیت‌های نمایشی در شیراز طی مراسمی، احداث پردیس تئاتر نصر که شامل سه سالن با ظرفیت هشتاد تا ۲۵۰ نفر است، در شمال شرق این کلانشهر و در منطقه ای کمتر برخوردار آغاز شده است که با پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه به نام سه هنرمند نام آشنای شیراز و نام آور در عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون نامگذاری شده است. پروژه پردیس تئاتر نصر ۶ هزار مترمربع مساحت دارد که تا ۸ هزار متر مربع گسترش می یابد. این پردیس دارای سه سالن ۲۵۰، ۱۷۰ و ۸۰ نفره در زیربنای سه هزار متربع است. به پیشنهاد هنرمندان تئاتر شیراز ، سه سالن اصلی این مجموعه به نام سه تن از بزرگان و نام آوران تئاتر نامگذاری شده است، زنده یاد مجید افشاریان ، زنده یاد احمد علامه دهر و ابوالقاسم پورشکیبایی سه تن از هنرمندان نام آشنای تئاتر و سینمای کشور هستند که هر سالن به نام یکی از ایشان نامگذاری شده است.

 

معرفی داوران جشنواره تئاتر پسامهر شیراز

۳۷ اثرنمایشی به بیستمین جشنواره سراسری تئاتر پسامهر راه یافتند و با اعلام اسامی آثار راه یافته، هیات داوران نهایی متشکل از منوچهر اکبرلو، فریبا متخصص و لیلی رشیدی، آثار هنرمندان را به قضاوت خواهند نشست. بیستمین جشنواره سراسری تئاتر پسامهر به صورت مونولوگ _آنلاین و با یاد هنرمند زنده یاد فرهاد تنها و همزمان با چهل و دومین سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی از ۲۱ تا ۲۴ بهمن ماه سال جاری در سایت‌های تیوال ، روبیکا و نمایش نت پخش می‌شود.

 

برگزاری دومین همایش تئاتر خیابانی روستا در اسلامشهر

انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اسلامشهر باهمکاری اداره فرهنگ وارشاد و بخشداری مرکزی شهرستان اسلامشهر به مناسبت ایام فجر  همایش نمایش انقلاب اسلامی دومین همایش تئاتر خیابانی روستا را برگزار می‌کند. دراین همایش 8 گروه انجمن هنرهای نمایشی اسلامشهر در 8 روستا در تاریخ ۲۰ و۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ به اجرای نمایش خیابانی خواهند پرداخت.  این نمایش‌ها باتوجه به جمعیت و شرایط روستا بامحوریت انقلاب آسیب‌های اجتماعی و نمایش کودک اجرا می‌شوند.

 

اعلام نتایج مرحله بازخوانی متون جشنواره تئاتر عربی خوزستان

تعداد 48 اثر در این دوره از جشنواره با تکمیل مدارک وارد مرحله بازخوانی شده و پس از ارزیابی متون نمایشی و طرح های ارسالی توسط هیات ارزیابی متون، تعداد 33 نمایشنامه و طرح نمایشی به صورت قطعی و مشروط جهت حضور در مرحله بازبینی معرفی شدند. در این مرحله از سوی هیئت ارزیابی متون تعداد 14 نمایشنامه به طور قطعی جهت حضور در مرحله بازبینی تایید شده و تعداد 19 نمایشنامه و طرح نمایشی به صورت مشروط منوط به شرکت در مرحله بازبینی اعلام شدند. هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی خوزستان با عنوان «السلام دولی» در سه بخش صحنه ای ایران، صحنه ای بین الملل و نمایشنامه نویسی به دبیری سعید نگراوی اسفندماه 1399 در شهرستان دشت آزادگان استان خوزستان برگزار می‌شود.

 

برگزاری اولین جشنواره ملی نقالی کودکان شهرهای راه ابریشم ایران در سمنان

اولین جشنواره ملی نقالی کودکان شهرهای ابریشم ایران در استان سمنان برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار تا ۱۵ اسفند تمدید شده است. شیوه های اجرایی جشنواره نقالی و نمایشنامه خوانی با تکیه بر شیوه های کهن و آیینی ، نقالی در گویش های محلی ایرانی ، نقالی با رویکردهای نوین هستند و محورهای جشنواره عبارتند از: حماسه های مذهبی و ملی ، حکایات اخلاقی ، اموزش های شهروندی ، معرفی فضاهای تاریخی و دیدنی شهری ، ضربی خوانی عید نوروز در شهر من. رده سنی برای ارسال آثار : دو گروه کودک و نوجوان ، کودکان ۵ الی ۱۰ سال ، نوجوانان ۱۱ الی ۱۵ سال. اختتامیه این جشنواره در نوروز ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد .

 

معرفی داوران جشنواره ملی خانوادگی شهر و‌شهروند شیراز

پس از برگزاری نخستین دوره جشنواره تئاتر شهروند در سال ۱۳۹۸ با محوریت تئاتر خیابانی کودک و‌نوجوان از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز ، دومین دوره این جشنواره با محوریت خانواده برگزار می‌شودمحورهای این جشنواره فرهنگ آپارتمان‌نشینی، حفظ اموال عمومی شهر، پرداخت به موقع عوارض و مشارکت در حفظ و توسعه شهر، مصرف بهینه انرژی، رعایت رفتار درست ترافیک، پسماند و بازیافت، اصلاح الگوی مصرف و تغییر سبک زندگی و خرید، فضای سبز و محیط زیست، فرهنگ کتابخوانی و مشارکت فعالانه خانواده در موضوع کتابخوانی، همکاری و روحیه کار جمعی، ارتقای فرهنگ عمومی همچون کنترل خشم، همدلی و نوع دوستی، احترام و ادب ورزی، احسان و نیکوکاری، گذشت و ایثار، قدردانی و حفظ منزلت سالمندان، نحوه رفتار با افراد توان‌خواه در جامعه و محیط شهری، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و در خانه ماندن و مشارکت مسئولانه در کنترل و ریشه‌کنی بیماری کرونا در نظر گرفته شده است. به دلیل استقبال خانواده ها از این جشنواره مهلت ارسال تا ۲۰ دی ماه تمدید شد. آثار مختلفی از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که پس از بررسی اولیه 54 اثر جهت شرکت در مرحله داوری انتخاب شده است. مهران مقدر، رامین شه منش و حسن فلاح زاده به عنوان هیات داوری این دوره جشنواره ، بررسی و داوری آثار را بر عهده خواهند داشت .جشنواره ملی تئاتر شهر و شهروند با محوریت شرکت خانواده ها و تولید آثار کوتاه نمایشی به میزبانی شیراز برگزار می شود

 

تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره زنده یاد واحدی زاده اردبیل

ستاد سیاستگذاری سومین جشنواره نمایشنامه‌نویسی زنده یاد مجید واحدی زاده، مهلت ارسال اثر به این رویداد تئاتری منطقه ای کشور را تا اول اسفندماه سال جاری تمدید کرد. این جشنواره  به صورت منطقه‌ای  و با حضور نویسندگان و نمایشنامه نویسان استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، گیلان و اردبیل برگزار می شود  تقویت بنیان نمایشنامه نویسی، بازکاوی و بازشناسی آثار و اندیشه های تئاتری هنرمند فقید مجید واحدی زاده، تشویق هنرمندان و نمایشنامه نویسان به خلق و تولید آثار و نمایشنامه‌های جدید و ارج نهادن و شناختن استعدادهای جوان و جدید از اهداف این رویداد تئاتری است. این جشنواره در بخش های نمایشنامه نویسی آزاد و نمایشنامه‌نویسی نوقلمان برگزار می شود. مفهوم و فرهنگ شهر و شهرنشینی و حقوق شهروندی، چهل سال تداوم پایداری (به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس)و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سرباز جان‌برکف اسلام و ولایت از اولویت های مهم این جشنواره است.

 

نیاز فضای اختصاصی تئاتر در استهبان

استهبان فارس از شهرستان‌های فعال در تئاتر است و در در جشنواره های ملی نیز همواره حرفی برای گفتن دارد اما هنوز از داشتن یک پلاتو محروم است. بر همین اساس مسئول هنرهای نمایشی این منطقه خواستار تامین پلاتو اختصاصی تئاتر شد.علی مستفیضی مسئول انجمن هنرهای نمایشی استهبان اعلام کرد: تئاتر استهبان چند سالی است در سطح استانی و ملی خوش می درخشد اما از داشتن سالن پلاتو محروم است نیازی که با توجه به ظرفیت تئاتر شهرستان یک ضرورت است و خواست همگانی یکایک هنرمندان محسوب می شود. در سالیان اخیر دوره های آموزشی متعددی برای هنرمندان تئاتر برگزار شده است و زیرساخت های خوبی نیز در نمایش شهرستان ایجاد شده رویه ای که نتیجه بخش بوده است و حضور درخشان هنرمندان استهبانی در جشنواره های متعدد استانی وفرا استانی را به دنبال داشته است و صد البته امیدواریم زمینه ساز حمایت بیشتر مسئولان نیز باشدتئاتر در استهبان به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان، مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان و مساعدت شهرداری و شورای شهر این شهر شامگاه پنجشنبه در استهبان فارس برگزار شد و با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی از هنرمندان تئاتر در این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

 
مطالب مرتبط

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

اقدامات بنیادی تئاتر شهرستان‌ها در دوران پساجشنواره
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

اقدامات بنیادی تئاتر شهرستان‌ها در دوران پساجشنواره

در هفته‌ای که گذشت در تئاتر استان‌ها شاهد پرداخت به اقدامات بنیادی بودیم. انتشار کتاب و افتتاح و مرمت سالن‌های نمایش اقداماتی است که می‌تواند گام موثری در رشد و اعتلای تئاتر باشد و در روزهای پسا جشنواره با انرژِی و نگیزه بالا در استان‌ها در حال انجام است.

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

استان‌ها برگزاری جشنواره‌های موضوعی و ملی را از سر گرفتند
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

استان‌ها برگزاری جشنواره‌های موضوعی و ملی را از سر گرفتند

ایران تئاتر_میترا رضایی:در هفته‌ای که گذشت استان‌ها برگزاری جشنواره های ملی و منطقه‌ای خود را از سر گرفتند که تا پیش از پایان سال به سرانجام برسند. در شرایط کرونایی یکی از مهم‌ترین اقداماتی که چراغ تئاتر را روشن نگه داشته است همین برگزاری جشنواره‌ها است که در استان‌ها از ...

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

یک هفته پرتحرک برای تئاتر مازندران
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

یک هفته پرتحرک برای تئاتر مازندران

در هفته گذشته نشست هم افزایی با گروهای نمایشی استان‌ها با حضور قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایشی کشور به همراه حسن رونده مدیر امور هماهنگی استان های اداره کل هنرهای نمایشی در استان مازندران برگزار شد .

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

فرصتی برای معرفی پنج شهر خلاق هنرهای نمایشی
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

فرصتی برای معرفی پنج شهر خلاق هنرهای نمایشی

در هفته‌ای که گذشت معرفی اولین دوره شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر با تاکید بر نقش و جایگاه فرهنگ و هنر در شهرهای خلاق رویدادی فرخنده بود که برای استان‌ها بی شک دلگرمی به ارمغان دارد. استان‌های برگزیده برای ادامه مسیر و سایر استان‌ها برای قرار گرفتن در لیست شهرهای خلاق دارای ...

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

نگاه استان‌ها به زیرساخت‌های تئاتری
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

نگاه استان‌ها به زیرساخت‌های تئاتری

در هفته‌ای که گذشت دو نمایش از استان‌ها در جشنواره‌های بین‌المللی درخشید و با توجه به تعطیلی تماشاخانه‌ها مسئولان تئاتر استان‌ها تمرکر فعالیت‌هایشان را بر زیرساخت‌های تئاتر، برگزاری جشنواره‌ها و ساخت و تجهییز سالن‌های نمایش گذاشتند تا بستر تئاتر زنده و سالم بماند.

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

برگزاری آخرین جشنواره‌های استانی در سالی که گذشت
درخواست روسای انجمن هنرهای نمایشی شهرستان‌ها برای تعیین حریم تئاترشهر
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

برگزاری آخرین جشنواره‌های استانی در سالی که گذشت
درخواست روسای انجمن هنرهای نمایشی شهرستان‌ها برای تعیین حریم تئاترشهر

در هفته‌ای که گذشت و مقارن بود با روزهای پایانی سال، استان‌ها جشنواره‌های باقیمانده سال 1399 را نیز برگزار کردند. سالی که گذشت برای همه اهالی تئاتر سال سختی بود و شاید برای هنرمندان شهرستانی که همواره از امکانات کم‌تری برخوردار هستند سخت‌تر . ولی هنرمندان از پای ننشستند و تا ...

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

توجه به ساخت تماشاخانه‌ها
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

توجه به ساخت تماشاخانه‌ها

در هفته‌ای که گذشت اخبار آماده شدن استان‌های برای برگزاری جشنواره های استانی و همچنین برگزاری انتخابات انجمن‌ها طبق روال هفته‌های گذشته ادامه داشت اما دو خبر مربوط به افتتاح یک تماشاخانه و کلنگ زنی یک تماشاخانه دیگر نشان از توجه به زیرساخت‌ها و ایجاد فضاهای بیشتر برای ...

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

دهمین انتخابات استانی و جدیت در فعالیت انجمن ها
خوزستان درد مشترک هنرمندان ایران
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

دهمین انتخابات استانی و جدیت در فعالیت انجمن ها
خوزستان درد مشترک هنرمندان ایران

در هفته‌ای که گذشت رویدادهای تئاتری در کشور ادامه داشت و همچنین برگزاری انتخابات با شیوه‌نامه جدید در دهمین استان برگزار شد اما همراهی و همدلی هنرمندان سراسر کشور برای حمایت از بحران بی‌آبی به وجود آمده در خوزستان پررنگ ترین رویداد هفته گذشته بود

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

گرمای تئاتر استان‌ها در آغاز تابستان و سد موج پنجم کرونا
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

گرمای تئاتر استان‌ها در آغاز تابستان و سد موج پنجم کرونا

در هفته ای که گذشت تئاتر استان‌ها روزهای درخشانی را پشت سر گذاشت. با وجود خیز مجدد کرونا در بسیاری از شهرهای کشور، تئاتر در استان‌ها روزهای فعال و پرخبری را پشت سرگذاشت. امامتاسفاغنه موج پنجم کرونا در آخرین روز هفته 92 شهر کشور را به وضغیت قرمز کشاند و سد محکمی مقابل رونق تئاتر ...

|

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

رنگین کمان انتخابات در تئاتر استان‌ها
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

رنگین کمان انتخابات در تئاتر استان‌ها

در هفته‌ای که گذشت استان‌ها هم مثل تمامی کشور رنگ و بوی انتخابات داشت و هنرمندان و مسئولان تئاتری استان‌ها با انتشار بیاینیه همکاران تئاتری خود را به شرکت در انتخابات دعوت کردند تا با بهترین انتخاب بتوانند افق های روشنی برای تئاتر شهرستان ها رقم بزنند.

|

نظرات کاربران